Boek vóór 1 maart 2026 en profiteer van vroegboekkorting € 20,- per persoon bij boekingen uit de zomer reisgids!

Bekijk alle foto's

Meivakantie Lloret de Mar (9 dagen)

We nemen u mee naar het zonnige kust-plaatsje Lloret de Mar aan de prachtige Costa Brava! Een betaalbare b ...
25-04-2026
v.a. € 499,-
Bekijk beschikbaarheid

Alle datums voor reis: Meivakantie Lloret de Mar (9 dagen)

25-04-2026 € 499,- per persoon

We nemen u mee naar het zonnige kust-plaatsje Lloret de Mar aan de prachtige Costa Brava! Een betaalbare busreis met comfortabel hotel inclusief ontbijtbuffet en diner, zodat u onbezorgd kunt genieten van zee, strand, tapas en mediterrane sfeer.

Aan de schitterende Costa Brava ligt het levendige Lloret de Mar, een bestemming waar zon, zee en cultuur pefrect samenkomen. De brede zandstranden, omgeven door grillige rotsformaties en helderblauw water, nodigen uit tot ontspanning. Langs de sfeervolle boulevard vindt u talloze terrassen, winkels en gezellige tapasbars waar u kunt proeven van de Spaanse keuken en de ontspannen mediterrane levenssstijl.

Ook de cultuurliefhebber komt aan zijn trekken: bezoek de kerktoren van Sant Romà, de tuinen van Santa Clotilde of maak een wandeling naar het kasteel van Lloret voor een prachtig uitzicht over de kustlijn. In de nabije omgeving liggen charmante plaatsjes als Tossa de Mar en Blanes, en de bruisende stad Barcelona is eenvoudig te bereiken.

Zaterdag en zondag – heenreis naar Spanje
Deze 9-daagse reis naar Spanje in de meivakantie vertrekt op zaterdag. Aan het einde van de ochtend vertrekken wij richting Lloret de Mar. Met verschillende stops onderweg komen we de volgende dag vroeg in de middag aan.

Maandag t/m vrijdag – Eigen invulling
Na aankomst kunt u de dagen geheel naar eigen wens invullen.

Zaterdag en zondag – terugreis naar Nederland
Zaterdag tegen de avond vertrekt de bus weer naar Nederland. Zondag eind van de middag komen we aan bij de opstapplaatsen.

Hotel GHT Aquarium
Het 4-sterren superior hotel GHT Aquarium & Spa ligt in de rustige wijk Fenals in Lloret de Mar aan de Costa Brava, op slechts circa 400 meter van het Fenals-strand. Het hotel is daarmee uitstekend gelegen: dichtbij strand, winkels en restaurants, maar net buiten de drukste delen van het centrum. De kamers zijn in 2015 volledig gerenoveerd en voorzien van modern comfort: airconditioning, balkon, minibar of koelkast, satelliet-tv en wifi. Voor ontspanning en wellness beschikt het hotel over zowel buiten- als binnenzwembaden, een uitgebreide spa-en wellnesszone (met onder meer Turks stoombad, jacuzzi, sauna) en een fitnessruimte.

LET OP: De toeristenbelasting is exclusief, u betaalt deze ter plekke, anders dan aangegeven in onze reisgids!

Foto album

Inbegrepen

Inbegrepen
  • Reis per royal class touringcar
  • 6 Overnachtingen in Hotel GHT Aquarium in Salou o.b.v. halfpension
  • Verblijf in een 2-persoonskamer met bad of douche en toilet
Niet inbegrepen
  • € 19,- reserveringskosten per boeking
  • Reis- en annuleringsverzekering
  • Bijdrage SVGR € 5,- per persoon
  • Toeristenbelasting
  • 1-persoonskamertoeslag € 106,-

Extra informatie

Buitenpost; Parkeerterrein (Edisonstraat – bij de trappen)
Quatrebras ; Bushalte Quatrebras West(Rijksstraatweg)
Tytsjerk; Bushalte Swarteweisein – E10 (ri. Leeuwarden)
Leeuwarden; P+R Kalverdijkje (Tijsmaweg 4)
Heerenveen; Carpool t / o McDonald’s
Joure; Busstation (naast McDonald’s)

De definitieve tijden ontvangt u in uw reisbescheiden.Ook de cultb

Adres:
Tijd:
© Veenstra Reizen 2026
Ontwikkeld met Lef