Dagtocht Herfst in Salland
Nationaal Park De Sallandse Heuvelrug behoort tot één van de grootste aaneengesloten droge heidegebieden van Europa en is prachtig in de herfst. De roestbruine struikhuide en gele berkenbomen zorgen voor prachtige warme najaarskleuren.
Dagprogramma
‘s Ochtends vertrekken we naar Holten waar we worden ontvangen met koffie en een appelboompje (specialiteit). Na de koffie stappen we in de touringcar voor een prachtige rondrit langs glooiende bossen en heidevelden met indrukwekkende vergezichten over de Sallandse
Heuvelrug. Na de rondrit keren we terug naar het restaurant waar een heerlijk stamppottenbuffet voor ons klaarstaat.
Nadat iedereen is uitgegeten gaan we gezellig bingoën. Natuurlijk zijn er leuke prijzen te winnen! Na de bingo sluiten we de dag af met koffie en krentewegge waarna het alweer tijd is om u terug te brengen.
Tijdsplanning dagtocht
07:20 – 08:50 Ophaalroute
10:30 – 11:15 2x Koffie/thee met appelboompje (regionale specialiteit)
11:15 – 12:45 Rondrit Sallandse Heuvelrug o.l.v. een gids
13:00 – 14:15 Stamppottenbuffet (boerenkool & zuurkool)
14:15 – 16:00 Bingo met prijzen met na afloop koffie met krentenwegge
17:30 – 19:00 Verwachte terugkomst bij opstapplaats
Inclusief:
Vervoer per luxe touringcar
2x Koffie/thee met appelboompje (regionale specialiteit)
Rondrit Sallandse Heuvelrug o.l.v. een gids
Stamppottenbuffet
3 Rondes bingo met prijzen
Koffie/thee met krentenwegge