Wilt u met de bus naar Metallica?

Kijk dan niet verder, want Veenstra Reizen helpt je graag vanuit Friesland op weg naar Metallica in het Ziggo Dome in Amsterdam. Wij zorgen ervoor dat u comfortabel aankomt.

Waarom met de bus van Veenstra Reizen naar Metallica?

  • Reis comfortabel en veilig met de bus heen en terug.
  • Wij laten u uitstappen op een aangename loopafstand van het Ziggo Dome.
  • U zult op tijd op de bestemming aankomen, zodat u niks hoeft te missen.

Kies bij het bus vervoer voor Veenstra Reizen, wij brengen u graag vanuit verschillende plaatsen in Friesland comfortabel naar het Ziggo Dome.

“There is one Metallica. We have many styles, it’s called Metallica.” Een uitspraak die volledig op zijn plek is als het gaat om een band als Metallica. Opgericht in 1981, waarna ze uitgroeien tot één van de meest invloedrijke en succesvolle rockbands uit de geschiedenis. Ze verkochten miljoenen albums, traden voor miljoenen fans op en werden geroemd met vele prijzen en onderscheidingen. In november 2016 kwam ‘Hardwired… to Self-Destruct’ uit, hun tiende studioalbum, waar erg lovend op werd gereageerd. Zo schreef The Guardian: “Metallica have just made their finest record in 25 years”. Ook live weten ze hoge ogen te gooien met een recht voor zijn raap show vol met agressieve drums, ronkende riffs en scherpe screams. Kortom: don’t miss out on this one!

IN-/EXCLUSIEF

Inclusief:
Busvervoer

Exclusief:
Entreekaart

Reserveringskosten (€ 3,- per boeking)

OPSTAPSCHEMA
OPSTAPPLAATS TIJD
Buitenpost, Garage Veenstra Reizen 15.35
Quatrebras; Bushalte ri. Bergum, Oude commissieweg 16.15
Hardegarijp; Bushalte ri. Leeuwarden, T.o. van der Valk 16.20
E10; Bushalte ri. Leeuwarden 16.25 
Leeuwarden; Aegon rotonde, bij het busstation 16.40 
Grou; Bushalte voor minirotonde, Stationsweg 16.55
Akkrum; Esso, Spikerboor 1 17.00
Heerenveen; Bushalte voor Randstad, K.R. Poststraat 17.15
Joure; Parkeerplaats voorkant Jumbo, G. Knolweg 17.30
Lemmer, Mc Donalds 17.45
Ziggo Dome Amsterdam 19.00
PRIJZEN & BOEKEN
Datum Prijs p.p. busvervoer retour
Maandag 4 september 2017 € 29,-
Woensdag 6 september 2017 € 29,-

Boek nu